כשרפואה פוגשת יופי

לייזר CO2 פרקציונאלי – הצערת העור, העלמת קמטים, כתמים וצלקות

מעוניינים להצעיר את עור הפנים? לתת לו מראה רענן, להפחית קמטים ופיגמנטציה? להשטיח צלקות ? באמצעות מכשור לייזר חדשני המתופעל בידיים מיומנות של דרמטולוג מומחה ניתן להגיע לתוצאות מפתיעות עם מעט תופעות לוואי  וחזרה מהירה לשגרה.

האם טיפול באמצעות לייזר מתאים לך?

הטיפול מתאים לכל הסובלים מנזקי חשיפה לשמש, כתמי שמש, קמטוטים וקמטים לרבות קמטים מסביב לפה וכן אלו הסובלים מצלקות אקנה או צלקות לאחר חבלה/ניתוח.

טיפול זה מיועד לכל מי שמעוניין להגיע לתוצאות משמעותיות וללא התערבות כירורגית עם מיעוט תופעות לוואי וחזרה מהירה לשגרה.

האם הטיפול כואב? וכיצד הוא מתבצע?

הצערת העור, העלמת קמטים וצלקות והעלמת כתמים באמצעות לייזר Edit
הטיפול נמשך כ- 30-60 דקות, ומבוצע בהרדמה מקומית – מריחה של  קרם מאלחש למשך 40 דקות טרם הפעולה. במהלך הטיפול המטופל יחוש צריבה בעור במידה קלה עד בינונית. ברוב המכריע של המקרים הטיפול נסבל היטב.

הטיפול מבוצע באמצעות מכשור חדשני – מכשיר לייזר פרקציונאלי (מקטעי) מסוג CORE2 . אנרגיית הלייזר מועברת לעור במטריצה של נקודות. מבנה רשתי וייחודי זה יוצר פגיעה נקודתית וסלקטיבית ללא פגיעה בעור שבין הנקודות. הרופא יכול לכוון את אלומת הלייזר באופן מדוייק ומבוקר לשכבת העור הרצויה, לאפידרמיס – שכבת העור העליונה או לעומק העור – לדרמיס או לשניהם גם יחד בהתאם לאינדיקציה הרפואית.מכשיר לייזר פרקציונאלי (מקטעי) מסוג CORE2

המכשיר שנמצא בשימוש במרפאתנו הוא מסוג  CO2RE ומיוצר ע”י החברה האמריקאית  Syneron – Candela שהינה החברה המובילה בעולם בתחום הלייזר.  למכשיר ה CO2Re אישורי CE , FDA ואישורי רגולציה מקומיים נוספים.

למכשיר ה-  CO2RE תוצאות קליניות מוכחות במיצוק העור ושיפור המרקם, בטיפול בנזקי שמש, בהחלקת קמטים ובהעלמת צלקות, לרבות צלקות אקנה.

האם יש תופעות לוואי לטיפול בלייזר להצערת העור וחידושו?

טכנולוגיית הטיפול במכשיר חדיש זה מאפשרת טיפול מהיר ונוח יותר למטופל, כמו גם חזרה מהירה לפעילות שגרתית בתוך מספר ימים לעומת מספר שבועות בטיפולי הלייזר והפילינג הכימי המסורתיים.

תופעות הלוואי האפשריות מינוריות יחסית ועשויות לכלול אודם וצריבה בעור למשך כשבוע, היפו / היפרפיגמנטציה או במקרים נדירים ביותר צלקות.

למה תוכלו לצפות בסיום הטיפול?

מיד לאחר סיום הפעולה תחושו מידה מסויימת של צריבה בעור שתמשך מספר שעות. יתכנו אודם וקילוף עור שימשכו מספר ימים עד שבוע. החלמה מלאה תתרחש לאחר כשבוע בהתאם לסוג הטיפול. לאחר טיפול בצלקות אקנה ניתן לחזור ברוב המקרים לשגרה למחרת הטיפול.

מעוניינים לחדש את מראה עור הפנים?

אם אתם מעוניינים להיפטר מפיגמנטציה, קמטים או לחדש את מראה העור ולנקותו מצלקות, באופן מהיר ועם כמה שפחות תופעות לוואי, צרו קשר עם המרפאה לשיחת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות בטלפון – 03-6077770

גלריית לפני ואחרי העלמת קמטים

ד”ר אייל פרץ

ד"ר אייל פרץ

צרו עימנו קשר

    צרו עימנו קשר מיידי לייעוץ ראשוני וללא התחייבות בטלפון: 03-6077770

    או מלאו את הטופס הבא: